2017-2018 YAZ STAJINI YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Zorunlu / Gönüllü Mesleki Staj yapmak isteyen öğrencilerimizin yasal olarak almaları gereken “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” bu yıl itibarıyla uzaktan eğitim modüllerini tamamlamaları ile gerçekleştirilecektir.

Staj Bölüm Sorumluları tarafından hazırlanacak bir Excel formatında (Öğrenci Numaraları ile Ad Soyadı bilgileri) toplu olarak İş Güvenliği Uzmanı Murat Diker’e (murat.diker@yasar.edu.tr) gönderilecektir. Bu yüzden staj yapacak öğrenciler bilgilerinin kayıtlı olup olmadığını Staj Bölüm Sorumlusu (Araş.Gör. Alican Öztürk [Bilgisayar Mühendisliği], Araş.Gör. İlhan Sofuoğlu [Yazılım Mühendisliği] ) ile koordine edeceklerdir. Duyurunun altındaki listede ismi olmayan öğrencilerin en kısa zamanda Staj Bölüm Sorumlusu ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Kayıtları tamamlanan öğrencilerimiz eğitime başlayabilirler.

Eğitim modüllerine başlanabilmesi için öğrencilerimizin önce “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Ön Test” i tamamlaması gerekmektedir. Ön testin geçme notu üzerinde bir etkisi yoktur. Eğitimin etkinliğinin belirlenmesi için Ç.S.G.B. tarafından istenen bir uygulamadır.

Bu sınavı tamamladıktan sonra sırasıyla Modül 1’den Modül 5’e kadar (Toplam 5 ayrı modül) eğitim içeriklerini okuyacaklar. Tüm modüller bittikten sonra “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Son Test” sınavını tamamlayıp, 70 puan ve üzerinde alanlar başarılı olup, eğitim sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Eğitimin kapanış tarihi 31 Mayıs 2018 akşamı olacaktır.Click http://lectures.yasar.edu.tr/ link to open resource.